Myszka Minnie - helikopter i figurka - Fisher Price

4174

Nowy produkt

Duży, różowy helikopter: otwierane drzwi, obracające się śmigła, akcesoria, figurka Myszki Minnie. Dla małych dzieci: 2+. Fisher Price.

Więcej szczegółów

99,99 zł

- +

Producent: Fisher Price

 
Opis produktu

 

 • Duża, bezpieczna zabawka dla małych dzieci, od 2-go roku życia
 • Otwierane drzwi
 • 2 obrotowe śmigła, duże i małe
 • Akcesoria: fotel, toaletka z lustrem
 • Figurka Myszki Minnie (wys. 7 cm)
 • Brokatowe dekoracje

 

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Helikopter stoi samodzielnie na długich i szerokich płozach. Wnętrze pomieści załączone akcesoria, fotel i toaletkę z lustrem, a także figurkę. Aby wyposażenie w trakcie zabawy nie wypadało, producent przewidział wypustki, na których można zamontować akcesoria. Dwa śmigła, duże i małe, obracają się wprawiane w ruch rączką dziecka. Duże śmigło obraca jednocześnie półeczkę z bucikami i kokardkami (naklejki) w środku helikoptera. Figurka Myszki Minnie potrafi samodzielnie stać, ma zginane nogi, aby można ją było posadzić w fotelu.

Boczna ścianka samolotu otwiera sie umożliwiając wejście do środka.

Zabawki od Fisher Price przeznaczone dla dzieci od 2-go roku życia cechują się wysoką jakością wykonania ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo zabawy. Wysokogatunkowe tworzywo, solidne wykonanie, wesoła kolorystyka i ciekawy design gwarantują długą zabawę.

Jeśli nie wiesz gdzie kupić więcej produktów z Myszką Mini, sprawdź tutaj.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • wymiary opakowania: 34 x 23 x 11 cm
 • wymiary helikoptera: około 22 x 15,5 x 11 cm
 • wysokość figurki: około 7 cm
 • nieodpowiednie dla dzieci poniżej 2-go roku życia
 • producent Fisher Price

 

 

O PRODUCENCIE

Fisher Price to jeden z największych producentów zabawek na świecie. Jest amerykańską firmą będącą spółką zależną Mattel'a. Firma powstała w 1930, założyło ją dwóch wspólników: Herman Fisher i Irving Price. Z połączenia nazwisk założycieli powstała rozpoznawana niemal na całym świecie nazwa Fisher Price. 

Firher wyprodukował ponad 5 tysięcy zabawek, z czego najpopularniejszą linią są zabawki z serii Little People. W 2009 roku wykupił prawa do zabawek z bajki Tomek i Przyjaciele z wyjątkiem linii z drewna.

Zabawki Fisher Price to przede wszystkim wysoka jakość, bezpieczeństwo dzieci i oryginalny, ciekawy design. Wnikliwa kontrola produkcji i współpraca z psychologami dziecięcymi gwarantuje najwyższą jakość produktów i dostosowanie do oczekiwań dzieci i rodziców.

 

Napisz recenzję

Myszka Minnie - helikopter i figurka - Fisher Price

Duży, różowy helikopter: otwierane drzwi, obracające się śmigła, akcesoria, figurka Myszki Minnie. Dla małych dzieci: 2+. Fisher Price.

Napisz recenzję

 
Komentarze(0)

Aktualnie brak recenzji.

24 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Porównaj 0